Klášter "A" - Doubrava "A" 3:1
K.Hlavno - Pěčice 2:0

Řepov - Bělá 3:1

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 14. 06. 2009

Jistý vítěz okresního přeboru přijel do Řepova nekompletní i bez trenérů, když tým vedl hráč Karel Vrabec. To také poznamenalo výkon hostů, který byl bez nasazení a bojovnosti. Domácím stačil pouze průměrný výkon s výrazně větší bojovností na rozdíl od Bělé k vítězství, které znamená pro záchranu v soutěži mnoho.

První poločas přinesl nezáživnou hru bez šancí. Gól dali domácí těsně před odchodem do šaten, kdy polostřela Pletichy skončila překvapivě v Krajově síti.

Druhý poločas začal domácím náporem a J. Vaněk zvýšil do prázdné branky na 2:0. Pak byla hra neurovnaná na obou stranách. V 80. minutě zakončil úspěšně sólo Sobotka – 3:0. Hosté se dostali ke slovu v 84. minutě, kdy Vrabec alespon zmírnil prohru.

Branky: 45. Pleticha, 48. J. Vaněk, 80. Sobotka – 84. Vrabec.

Autor: Michal Chrtek, 29. 03. 2009

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 175 miliony aktivních uživatelů (únor 2009) je jednou z největších společenských sítí na světě.

Řepov - Bělá

Utkání bylo po dohodě rozhodčího a obou týmů pro vytrvalý déšť a podmáčený trávník zrušeno.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 28. 09. 2008

V průměrném utkání se podařilo hostům brankou ze 35 metrů získat na novém řepovském pažitu tři body.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 21. 09. 2008

Hosté byli šťastnější v zakončování akcí a v poločase vedli o dvě branky. Domácí snížili hned po obrátce, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 15. 09. 2008

Sen mnoha fotbalových generací v Řepově se naplnil! Řepovské fotbalové hřiště, které po mnoho let strašilo svou kvalitou, dostalo zbrusu „nový kabát“ a spolu se zázemím byl vybudován skvostný fotbalový stánek.

Nákladem 5,5 milionu korun vzniklo dílo, kterým se mohou Řepovští opravdu pyšnit. Proto také ke slavnostnímu přestřižení pásky, kterým byl areál oficiálně předán řepovským sportovcům, se dostavili pozvaní hosté zastupující instituce, které se nejvýznamnější měrou zasloužily o rekonstrukci areálu. Nechyběla starostka Řepova Marie Pelechová, senátor Jaromír Jermář, Bohumil Keller z SD Kovo či Jan Nečas za Preymesser log. s. r. o.

Mezi hosty byl i bývalý primátor Mladé Boleslavi Svatopluk Kvaizar, předseda Mladoboleslavského fotbalového svazu Miroslav Vaněk a řada řepovských fotbalových legend od Ladislava Masopusta po Františka Svárovského.

V programu oslav nechyběl fotbal. Nejprve se představily fotbalistky DFK Mladá Boleslav se Sokolem Řepov a po úsměvném průběhu nakonec chlapi vyhráli 4:3.

Pak se prezentovali bývalí hráči Řepova, kteří se rozešli smírně 3:3 a vrcholem bylo utkání staré gardy FK Mladá Boleslav s výběrem okresu, kterému Boleslaváci trochu překvapivě podlehli 1:3. O výsledky však v průběhu vydařeného odpoledne, zpestřeného o soutěž vylosovaných diváků v kopu na branku o šampaňské, však vůbec nešlo.

Řepov se může pochlubit fotbalovým areálem, kam budou hráči rádi chodit hrát fotbal a fandové trávit chvíle v příjemném prostředí.

Klášter "A" - Řepov 1:2

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 14. 09. 2008

V utkání slabší úrovně nastřelili domácí tři tyčky. Hosté byli šťastnější v koncovce.

Branky: Jeleček z penalty – Sobotka, Zámyslický

Rozhočí: Švarc

ŽK: 1:2

Diváci: 50

Poločas: 0:1.

Řepovský fotbal oslaví jubileum tím nejlepším způsobem: otevírá nový fotbalový areál

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 12. 09. 2008

V těchto dnech si řepovská kopaná připomíná 75 let od svého založení. Jak už to ostatně ve sportu bývá, byla to doba úspěchů i pádů. Oslavy pětasdmdesátého jubilea však budou slavnostní. Splnil se totiž sen mnoha řepovských fotbalových generací, a tak se v neděli 14. září uskuteční slavnostní otevření fotbalového hřiště po celkové rekonstrukci.

Kdo v současné době přijde do Řepova na fotbal, nestačí zírat! Dříve uzoučké, kostrbaté hřiště, dnes skvělý pažit a zázemí na vysoké úrovni.

Několik desítek let se mluvilo o tom, že by bylo třeba zrekonstruovat nejhorší hřiště na okrese. A nebo vybudovat nové na jiném místě. Rozhodný okamžik nastal v roce 2006. Impuls k tomu nedal nikdo jiný, než současný brankář a kapitán mužstva Sokola Řepov Milan Zachař. Gólman, o kterém se v době jeho vojančení v Dukle Praha vyjádřil Ivo Viktor, že patří k největším brankářským talentům své doby.

Nastala kalvárie administrativních úkonů a hlavně finačního zajištění celé akce. Areál ve své původní podobě byl převeden do majetku obce Řepov, která se stala jedním z garantů přestavby. K ní se dále přidružili další partneři – Krajský úřad Středočeského kraje, M. Preymesser log. s. r. o, SD Kovo a. s., TJ Sokol Řepov a Mladoboleslavský fotbalový svaz.

Rekonstrukce sportovního areálu, která si vyžádala finanční náklady ve výši 5,5 milionu Kč, však nebyla jen o penězích. Od května roku 2006 do července 2008 odvedli členové fotbalového oddílu ohromné penzum brigádnické práce.

A tak se od začátku letošní mistrovské sezony pyšní řepovští fotbalisté dílem, kde bude pro radost si zahrát fotbal, pro diváka pak trávit chvíle ve velice příjemném prostředí.

Nedělní slavnostní otevření bude poděkováním všem, kteří se na rekonstrukci areálu podíleli.

Řepovský fotbal si tak dal ke svému pětasedmdesátiletému jubileu skvělý dárek. Pro ohlédnutí do nejvzdálenější historie klubu se nezachovaly žádné materiály.

A tak jen útlá knížečka, psaná ručně na čtverečkovaném papíru, připomíná období v letech 1940 – 1944. A některé zápisky jsou skutečně zajímavé. V roce 1941 z utkání Chotětov – Řepov ze dne 11. května se dozvídáme: „Surový zápas, na který rozhodčí Schovanec nestačil. Během utkání byli napadeni hráči Kolda a Pfefr.“

K obnovení kroniky klubu došlo až v roce 1975 a byla pečlivě vedena do podzimu 2000. Rekonstrukcí fotbalového areálu by se měla začít psát novodobá historie klubu.

Nedělní slavnostní otevření fotbalového hřiště pozve na zbrusu nový trávník ve svém programu, který začne ve 13 hodin, nejprve fotbalistky Řepova a Mladé Boleslavi, po nich se představí stará garda Řepova, za kterou nastoupí řada řepovských fotbalových legend. Vyvrcholením sportovního odpoledne bude utkání bývalých hráčů FK Mladá Boleslav s Výběrem hráčů okresního přeboru Mladoboleslavska.

Zpestřením jistě bude další řada soutěží pro děti i dospělé, divácká tombola a chybět nebude ani bohaté občerstvení.

Řepov - Kostelní Hlavno 3:1

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 07. 09. 2008

Utkání jen průměrné úrovně se hrálo s rozdílnými poločasy. Zatímco v prvním byli lepší fotbalovější hosté a po zásluze šli do vedení, druhá půle se hrála v režii domácího týmu.

Hosté udeřili gólem do šatny, kdy se prosadil Beránek. Největší šanci domácích spálil V. Zachař.

V 50. minutě mohli hosté vystavit výsledkýu důležitou pojistku. Za sražení nTomana kopal hlavenský Hlaváček penaltu, ale branku minul!

Domácí vstali z mrtvých a zanedlouho vyrovnal hlavou Pleticha. Hostující obrana se stala prostupnou a toho využil domácí Jan Vaněk, který po ponechané výhodě dostal Řepov do vedení.

Zanedlouho se dostal do sóla řepovský Zámyslický a hostujícímu gólmanovi nedal šanci – 3:1.

Branky: 58. Pleticha, 75. J. Vaněk, 80. Zámyslický – 44. Beránek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Řepov: M. Zachař – Bartášek (J. Zachař), Auer, Honzák, R. Vaněk – Zámyslický, Štecha, Pleticha, Krichebauer (90. Horák) – V. Zachař, J. Vaněk (82. Babák).

Kostelní Hlavno: Musil – Hlaváček (89. Mikšovský), Flanderka, Pavlík, Němeček – Mašek (65. Uřidil), Beránek, Tudoši, Svoboda – Toman, Sůra.

Pěčice - Řepov 2:2

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 01. 09. 2008

Domácí sice měli územní převahu, ale hostům se podařilo v samotném závěru vyrovnat.

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 24. 08. 2008

Domácím se premiéra na novém hřišti nepovedla. Vedli sice brankou V. Zachaře a dvakrát nastřelili tyč, ale ještě do poločasu stačili hosté skóre otočit. Ve vyrovnaném druhém poločase už góly nepadaly.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 21. 08. 2008

Řepov je pyšný na rekonstrukci svého fotbalového stadionu.

Historický okamžik čeká už v sobotu řepovské fotbalisty, kdy první mistrovské utkání nové sezony okresního přeboru budou hrát na svém zbrusu nově zrekonstruovaném hřišti.

Travnatá plocha, o které snila řada hráčských generací, je v dokonalém stavu, generální rekonstrukcí prošlo i zázemí pro hráče a diváky.

V premiéře se v Řepově představí od 17 hodin Doubrava. Řepovští však uvažují o oficiálním slavnostním otevření hřiště v pozdější době, kdy by jim měl být soupeřem některý atraktivní celek z vyšší soutěže.