Kněžmost - Struhy 4:6
Strašnov - Klášter "A" 0:2

Pěčice - Řepov 2:0

Autor: Jaroslav Bílek, Boleslavský deník, 08. 06. 2008

V dobrém zápase chtěl Řepov bodovat. Domácí, i v šesti dorostenci v sestavě, si však výhru pohlídali.

Branky: Kučera, Mareš. Rozhodčí: Hloucal. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 02. 06 2008

Pouze průměrné utkání s minimem šancí skončilo po zásluze nerozhodně.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 25. 05 2008

První dvacetiminutovka sice patřila domácím, pak se ale hosté pronikavě zlepšili a zaslouženě vyhráli.

Branky: Cimrman – V. Zachař 2, Pleticha. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 18. 05 2008

Ve fotbalovém okresním přeboru Mladoboleslavska prokázal vedoucí tým tabulky svou suverenitu a nasázel Řepovu pět branek!

Hosté byli po celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli. Domácí Vaněk neproměnil pokutový kop.

Branky: Limr 2, Zelba, Kunst, Novotný. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 04. 05 2008

Domácí nastoupili s omlazeným celkem a měli převahu v první dvacetiminutovce. Ve druhé půli nevyužili Řepovští řadu příležitostí.

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 28. 04 2008

Domácí se prezentovali nejslabším výkonem z poslední doby. Hosté byli bojovnější a vyhráli zaslouženě.

Branky: Parastiuk - Antl, Pleticha. Rozhodčí: Navrátil.

ŽK: 2:2.

Diváků:100.

Poločas: 0:0.

TJ Sokol Řepov - Doubrava 1:2

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 22. 04 2008

Po vyrovnaném poločase se hosté prosadili ve druhé půli a odvezli tři body.

Branka domácích: P. Vaněk.

Rozhodčí: Tvaroh.

Diváci: 60.

Poločas: 1:1.

TJ Sokol Řepov - Kněžmost 1:0

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 14. 04 2008

Domácí potřebovali body jako sůl a nakonec se jim to podařilo zásluhou úspěšné trefy Sobotky.

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 13. 04 2008

Řepovští fotbalisté vyhráli první mistrovské jarní utkání v okresním přeboru Mladoboleslavska až na třetí pokus.
Ve vyhnanství v Obrubech porazili Kněžmost těsným poměrem, když jedinou branku zápasu dával osm minut před koncem nejlepší střelec Řepova Radim Sobotka.

Utkání bylo zajímavé, přišlo i hodně diváků, kteří si určitě "pošmákli" o poločasové pauze na vynikajících klobásách.

Řepov ve třech jarních zápasech získal pět bodů. Golman Zachař nepustil gól ve třech zápasech v řadě a jedinou branku dal Radim Sobotka, který gól oslavil sundáním čelenky, ještě, že ne dresu!!!

V řepovském kádru chyběli pro zranění: Starý, Kubín a Bartášek.

Branka: 82. Sobotka.

Rozhodčí: Smolka.

Diváci: 100.

Poločas: 0:0.

Sokol Řepov: Milan Zachař - Čtyřoký, Honzák (Jan Vaněk), Auer, Viktor Zachař (Jakub Zachař) – Roman Vaněk, Sobotka, Pleticha, Pavel Vaněk – Antl, Štecha (Jindra).
Trenéři Ladislav Marhoun a Milan Zachař starší.

Kněžmost: Petrik – Bartoň, Pekař, Repš, Halbich – Hybner, Štěpánek, Škaloud, Beneš – Kobrle, Beran (střídali Kysela a Báček).

Trenér Kněžmosta: "Nejsem spokojený, chtělo to trochu více nasazení a chyběla hlavně střelba na bránu."

Trenér Řepova Milan Zachař st.: "Nasazení bylo dobré. Nechyběla bojovnost, zvedá se výkon mužstva a musím pochválit naši defenzívu. Musíme však zlepšit útočnou fázi a proměňovat šance. Hráče pochválím za kolektivní výkon."

Rozhodčí Smolka: "Řekl bych, že první poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli se přiostřilo a přibyla nervozita. Utkání jsem však odřídil v pohodě."

Strašnov - TJ Sokol Řepov 0:0

Autor: Petr Fencl, Boleslavský deník, 07 .04 2008

V utkání dvou sestupem ohrožených týmů měli domácí ve druhé půli mírnou převahu, ale oporou byli oba brankáři, strašnovský Hubáček a řepovský Zachař.

Rozhodčí: Navrátil.

ŽK: 1:3.

Diváci: 30.

Fotbalové týmy okresního přeboru jsou na jaro připraveny

Autor: Josef Štajner, Boleslavský deník, 08 .03 2008

O tomto víkendu zahájí jarní odvety okresní fotbalové soutěže Mladoboleslavska. Sekretáři klubu okresního přeboru TJ Sokol Řepov Emilu Kottermanovi Boleslavský deník položil čtyři otázky.

Jaká byla spokojenost s umístěním v podzimní části soutěže?

Spokojenost s umístěním nebyla. Chtěli jsme být minimálně o dvě příčky v tabulce lepší.

Jak probíhala zimní příprava?

Připravovali jsme se dvakrát týdně venku a v hale, odehráli přípravná utkání.

K jakým změnám došlo v realizačním týmu a hráčském kádru?

Realizační tým zůstal beze změny. Hostování v Březně ukončil Lukáš Nastoupil, Pavel Vaněk se nezapojil do přípravy.

Jaký je sportovní cíl oddílu pro jarní odvety?

Cílem je udržet okresní přebor, abychom na novém hřišti nezačínali ve třetí třídě.